Studentsko preduzeće traži TEBE

lupa

Drage kolege, potraga za novim članovima Studentskog preduzeća je uveliko u toku.

Kao i prethodnih godina, i ovaj put selekciju kandidata sprovodimo u dva kruga. Prvi krug sastojaće se od specifičnih testova, koji će se razlikovati u zavisnosti od toga za koju se funkciju opredelite. Dok ćete se u drugom krugu sastati oči u oči sa našim regruterima na standardanom poslovnom intervjuu.

Ali pre svega toga, neophodno je da se prijavite za neku od sledećih funkcija:

1. Razvoj
  2. Proizvodnja
  3. Marketing
  4. Ljudski resursi
  5. Komercijala i finansije
  6. Informacione tehnologije

Takođe, za popunjavanje prijave neophodan je CV, odnosno radna biografija. Ukoliko još uvek nemate svoj CV, a niste sigurni kako da ga napravite, to možete naučiti ovde.

Želimo da napomenemo da prethodno iskustvo u oblasti za koju se prijavljujete nije neophodno, kao i da testovi koje ćete rešavati nisu komplikovani, već služe isključivo kako biste nam pokazali Vaš način razmišljanja. Sve što je potrebno jeste pozitivan stav i želja za učenjem.

Prijave su otvorene do 31.10.2019 u 23:59.

Za sva pitanja stojimo Vam na raspolaganju na našim društvenim mrežama Facebook i Instagram

Želimo Vam puno sreće u procesu regrutacije i nadamo se da ćemo imati priliku da zajedno radimo ove godine.